موتور مزدا ۳۲۳ از نوع چهار سیلندر و۱۶ سوپاپ وحجم ۱۶۰۰ سی سی دارد که قدرت خروجی۱۱۰ اسب را دارد

این موتور جزء موتور های جدید در ایران محسوب می شود وتکنولوژی بکار رفته درآن بسیار با لا می باشد 

این فیلم توسط گروه خودروسازی بهمن(نمایند و وارد کننده محصولات مزدا در ایران) تهیه شده است  به زبان کاملا فرسی و از کیفیت بسیار خوب بر خردار است هم اکنون می توانید این فیلم را سفارش دهید

323

Mazda  ۳۲۳

فیلم آموزشی تعمیرات مزدا ۳۲۳
 

شامل آموزش بازوبست موتور عیب یابی

 

وتعمیر آن-بازو بست وعیب یابی وتعمیر گیر

 

بکس- باز وبست عیب یابی وتعمیر جعبه

 

فرمان پرقدرت

 

سیستم ABS

 

سیستم air bag

با کیفیت مناسب قابل استفاده تعمیر کاران صاحبان خودرو و دانشجویان و دانش آموزان

در قسمت زیر میتوانید تصاوری که از مراحل مختلف این فیلم تهیه گردیده مشاهده کنید

آموزش تعمیر موتور مزدا 323

آموزش تعمیر گیربکس مزدا 323

 

خرید پستی:

مزیت این روش این است که شما هزینه محصولات را در هنگام دریافت سفارش به مأمور پست پرداخت می‌کنید. اما زمان دریافت سفارش نسبت به سایر روش‌ها بیشتر است. در این روش ثبت سفارشات به دو صورت پیشتاز یا سفارشی است.
میانگین مدت زمان ارسال کالا در سفارشات پیشتاز، بین ۴ الی ۷ روز است در حالی که این میانگین برای سفارشات سفارشی حدود ۱۰ روز خواهد بود.

راهنمای دانلود فایل ها :

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید . پس از اتمام فرآیند خرید و پرداخت آنلاین ، لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت . شما با خرید و دانلود این محصول ، شرایط و ضوابط سایت را پذیرفته اید . توصیه می کنیم برای دانلودی مطمئن تر ، از نرم افزار های مدیریت دانلود نظیر IDM استفاده نمائید .

توجه فرمائید :

لینک دانلود به مدت ۴۸ ساعت برای شما فعال بوده و سپس منقضی خواهد شد . کلیه فایل ها و لینک ها با دقت تست شده و سپس در سایت قرار گرفته اند . چنانچه مشکلی در هنگام خرید و دانلود مشاهده کردید ، توسط فرم تماس با ما اطلاع دهید تا مشکل احتمالی سریعا برطرف گردد .