ابزار مخصوص تعمیر گاهی

فیلم آموزش تعمیرات پژو 405
توضیحات محصول:

فیلم آموزش تعمیر موتور پژو ۴۰۵ سمند و پارس شامل فیلم آموزشی تعمیر موتور xu7 می باشد که بر روی سه خودور از خانواده ایرانخودرو یعنی پژو ۴۰۵ پژو پارس و سمند معمولی و ال ایکس نصب شده است این فیلم توسط کارشناسان ایرانخودرو تهیه شده و به زبان فارسی و با کیفیت مطلوب در یک دی وی دی آماده ارسال به سراسر ایران می باشد.

محتویلت محصول:

در این فیلم آموزشی موتور xu7 توسط کارشناس ایساکو تعمیر اساسی می شود و مرحله به مرحله توضیحات کامل راجع به نحوه صحیح بازکردان و دموناژ موتور همراه با تصویر داده می شود.

در این فیلم نحوه صحیح باز کردن موتور و جدا کردن قطعات یک به یک شرح داده می شود و سپس نوبت به جمع کردن موتور یا مونتاژ آن می رسد که نحوه صحیح بستن سر سیلندر رو موتور رینگ چینی و فیلر گیری و …. به صورت کامل شرح داده می شود .
اين فيلم حاوي باز و بست  پژو ۴۰۵ (قدم به قدم) است كه بيننده مي تواند از آن به صورتي  كاملا  كاربردي  استفاده كند اين فيلم براي تعميركاران و اساتيد و دانشجويان و دانش آموزان اين رشته بسيار مفيد است


همچنین گشتاور های استاندارد سفت کردن پیچ ها و از جمله سر سیلندر کپه های یاتاقان ها و… نیز ذکر می گردد

در قسمت زیر تصاویری که از مراحل مختلف این فیلم تهیه شده را می بینید.
فیلم تعمیر موتور پژو 405
فیلم تعمیر موتورXU7
فیلم تعمیر موتور پژو پارس پرشیا
در قسمت زیر میتوانید قسمتی از فیلم را مشاهده کنید.


روشهای مختلف خرید

قیمت این محصول:۶۵۰۰ تومان می باشد 

خرید پستی:
مزیت این روش این است که شما هزینه محصولات را در هنگام دریافت سفارش به مأمور پست پرداخت می‌کنید. اما زمان دریافت سفارش نسبت به سایر روش‌ها بیشتر است. در این روش ثبت سفارشات به دو صورت پیشتاز یا سفارشی است.
میانگین مدت زمان ارسال کالا در سفارشات پیشتاز، بین ۵ الی ۶ روز است در حالی که این میانگین برای سفارشات سفارشی حدود ۱۰ روز خواهد بود.