آموزش تعمیر سیستم سوخت رسانی sl96

این کتاب آموزشی در مورد نحوه عملکرد سیستم های سوخت رسانی ساژم sl96 و s2000 می باشد که در ایران بر روی خودرو های پراید – پیکان – سمند – پژو ۴۰۵ – پژو ۲۰۶ و پژو پارس نصب گردیده است.

این کتاب از چهار بخش به شرح زیر تشکیل شده است:

بخش اول:معرفی اجزای سیستم سوخت ریانی و جرقه زنی

در این بخش به معرفی قطعاتی مانندپمپ بنزین -کوئل دوبل – ریل سوخت – انژکتور ها -سنسور ها ی سیستم سوخت رسانی پرداخته می شود.

بخش دوم: باز و بست اجزای سیستم سوخت رسانی و جرقه

در این بخش نحوه صحیح باز کردن اجزا و قطعات سیستم سوخت رسانی شامل ریل سوخت- انژکتور های پمپ بنزین و سنسور ها و عملگر های دیگر سیستم سوخت رسانی پرداخته می شود

بخش سوم:عیب یابی سیستم سوخت رسانی ساژم و همچنین تست سیم کشی در این نو سیستم سوخت رسانی مفصلا شرح داده می گردد

بخش چهارم:توضیحات کلی سیستم و همچنین لیست پارامتر های استاندارد در دستگاه دیاگ

مشخصات کتاب:

زبان: فارسی

ناشر:ایرانخودرو

تعداد صفحات:۸۲

حجم:۸,۸۹۶kb

آموزش تعمیر سیستم سوخت رسانی s2000

راهنمای دانلود فایل ها :

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید . پس از اتمام فرآیند خرید و پرداخت آنلاین ، لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت . شما با خرید و دانلود این محصول ، شرایط و ضوابط سایت را پذیرفته اید . توصیه می کنیم برای دانلودی مطمئن تر ، از نرم افزار های مدیریت دانلود نظیر IDM استفاده نمائید .

توجه فرمائید :

لینک دانلود به مدت ۴۸ ساعت برای شما فعال بوده و سپس منقضی خواهد شد . کلیه فایل ها و لینک ها با دقت تست شده و سپس در سایت قرار گرفته اند . چنانچه مشکلی در هنگام خرید و دانلود مشاهده کردید ، توسط فرم تماس با ما اطلاع دهید تا مشکل احتمالی سریعا برطرف گردد .