جدول عیب یابی خودور های انژکتوری
چند بار شده که هنگام رانندگی خودرویمان دچار نقصی شده و تنها کاری که توانسته ایم انجام دهیم، بالا زدن کاپوت، گرفتن ژست افراد ماهر و نگاه هاج و واج به پیچ و مهره های درون موتور بوده؟

مطمئنا هیچ چیز جای آموزش عملی را نمی گیرد با این حال با مطالعه مطالب آموزشی می توانید برای رفع مشکلات ماشین، خودتان آچار به دست شده و تا حد زیادی جلوی هزینه های مراجعه به تعمیرگاه را بگیرید. عیب یابی خودرو از جداول عیب یابی تقریبا کار را برای ما کمی اسان نموده و البته افرادی که کمی فنی باشند با استفاده از این جداول قادر به عیب یابی خودور می باشند.

در قسمت زیرمی توانید یکی از جداول عیب یابی بسار خوب را دانلود و از آن برای عیب یابی خودرو استفاده کنید.
دانلود جدول عیب یابی و رفع عیب خودرو

راهنمای دانلود فایل ها :

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید . پس از اتمام فرآیند خرید و پرداخت آنلاین ، لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت . شما با خرید و دانلود این محصول ، شرایط و ضوابط سایت را پذیرفته اید . توصیه می کنیم برای دانلودی مطمئن تر ، از نرم افزار های مدیریت دانلود نظیر IDM استفاده نمائید .

توجه فرمائید :

لینک دانلود به مدت ۴۸ ساعت برای شما فعال بوده و سپس منقضی خواهد شد . کلیه فایل ها و لینک ها با دقت تست شده و سپس در سایت قرار گرفته اند . چنانچه مشکلی در هنگام خرید و دانلود مشاهده کردید ، توسط فرم تماس با ما اطلاع دهید تا مشکل احتمالی سریعا برطرف گردد .