کد خطا در دیاگ
اگر با دستگاه دیاگ کار کرده باشید گاهی خطا های مو جود در قسمت خواندن خطا ها را یا به صورت کد نشان می دهد یا اینکه خطا با یک کد و یک نوشته که برای ما مشخص نیست که آن خطا نشان دهنده چیست مشخص می گردد.

هر کد خطا در دیاگ نشان دهنده یک خطای خاص می باشد .

امروز فایلی را منتشر میکنیم که تمامی کد های خطا ترجمه شده به زبان فارسی در دستگاه های obd2 (استاندارد obd2 همان سوکت سبز رنگ که در تمامی خوردرو های یکی شده است و فرق ندارند سوکت عیب یاب خودرو ها مثل گذشته که هر خودرو مختص خودش بود) را نشان می دهد این فایل مفید که توسط کرمان دیاگ منتشر شده را از دست ندهید.
دانلود رایگان کد های خطا در دسگاه دیاگ

راهنمای دانلود فایل ها :

برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید . پس از اتمام فرآیند خرید و پرداخت آنلاین ، لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت . شما با خرید و دانلود این محصول ، شرایط و ضوابط سایت را پذیرفته اید . توصیه می کنیم برای دانلودی مطمئن تر ، از نرم افزار های مدیریت دانلود نظیر IDM استفاده نمائید .

توجه فرمائید :

لینک دانلود به مدت ۴۸ ساعت برای شما فعال بوده و سپس منقضی خواهد شد . کلیه فایل ها و لینک ها با دقت تست شده و سپس در سایت قرار گرفته اند . چنانچه مشکلی در هنگام خرید و دانلود مشاهده کردید ، توسط فرم تماس با ما اطلاع دهید تا مشکل احتمالی سریعا برطرف گردد .